Mieszkania spółdzielcze - Niderlandy

 Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w uzyskaniu mieszkań ze spółdzielni mieszkaniowych i przez ostatnie 7 lat obsłużyliśmy kilkaset osób, które otrzymały swoje mieszkania.

Oferta dotyczy mieszkań socjalnych do kwoty czynszu 752,33€, do której przysługuje dodatek mieszkaniowy huurtoeslag i mieszkań powyżej kwoty 752,33€ z wolnego rynku.

Pracujemy na terenie całej Holandii i wykonywaliśmy zlecenia w każdej holenderskiej prowincji.

Osoba starająca się o lokal socjalny, lub z wolnego rynku musi być zameldowana na terenie Holandii i posiadać źródło dochodu z pracy, zasiłku, lub renty. Jeżeli masz pytania odnośnie procedury skontaktuj się z nami info@grupasena.pl. Natomiast jeżeli jesteś zainteresowany współpracą możesz przesłać swój wniosek w zakładce "rejestracja"

Zgłaszając się o pomoc w znalezieniu mieszkania spółdzielczego do jakiejkolwiek firmy należy pamiętać, że to nie magiczne umieszczenie na pierwszym miejscu listy, a przeważnie złożony i pracochłonny proces obarczony ryzykiem, bo żadna firma nie jest w stanie poprawić parametrów danej osoby, które to mają wpływ na szybkość i ogólną możliwość otrzymania takiego lokalu. Starać o taki lokal można się również na własną rękę z lepszym lub gorszym skutkiem, ale czasami warto postawić na doświadczenie innych w danej dziedzinie.

Koszty różnią się w zależności od rodzaju oferty, a ceny usług zaczynają się od €34. Warunki w umowach są jasne i opisane w sposób prosty, a każdy klient ma wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z każdym punktem. Nasi pracownicy posiadają bardzo dużą wiedzę w zakresie mieszkań ze spółdzielni mieszkaniowych i odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania w tym zakresie.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.


" Skontaktuj się z nami i przekonaj co możemy dla Ciebie zrobić."