Pierwszym krokiem rozpoczęcia z nami współpracy jest dokonanie rejestracji w celu wstępnej analizy sprawy i dokonanie płatności za nią w wysokości €49 na rachunek Bank ING SENA. PL93105014451000009732833356 SWIFT CODE: INGBPLPW w tytule wpisując imię i nazwisko kandydata. Po otrzymaniu zgłoszenia poprosimy Państwa o sprecyzowanie swoich wymagań co do lokalu, opis sytuacji osobistej i rodzinnej, wówczas prześlemy dokumentację w celu zapoznania się z warunkami umowy i kosztami naszej pracy.

Zgłaszając się o pomoc w znalezieniu mieszkania spółdzielczego do jakiejkolwiek firmy należy pamiętać, że to nie magiczne umieszczenie na pierwszym miejscu listy, a przeważnie złożony i pracochłonny proces obarczony ryzykiem, bo żadna firma nie jest w stanie poprawić poprawić parametrów danej osoby, które to mają wpływ na szybkość i ogólną możliwość otrzymania takiego lokalu. Starać o taki lokal można się również na własną rękę z lepszym lub gorszym skutkiem, ale czasami warto postawić na doświadczenie innych w danej dziedzinie.

 Sprawy prowadzone są przez firmę znajdującą się w Polsce co pozwoliło nam obniżyć koszty dla naszych klientów o prawie połowę. W ten sposób pierwszy koszt rejestracji z €80 został obniżony, aż do €49. Zamiana pracy stacjonarnej na zdalną ostatecznie umożliwiła nam znaczną obniżkę cen. Koszt umowy trzymiesięcznej to tylko €560 bez dodatkowych kosztów po otrzymaniu lokalu lub rezygnacji z oferty z możliwością rozłożenia na raty.

Zarejestruj się i przekonaj co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Formularz rejestracyjny poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Po dokonaniu rejestracji w celu otwarcia wniosku prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości €49 na numer rachunku:

Bank ING PL93105014451000009732833356

SWIFT CODE: INGBPLPW - w tytule wpisując imię i nazwisko.

Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Państwem celem dokończenia wniosku.

Dla przyspieszenia procesu mogą Państwo przesłać potwierdzenie wpłaty, a my po jego otrzymaniu rozpoczniemy czynności przygotowawcze, co pozwoli oszczędzić nawet do dwóch dni oczekiwania na zaksięgowanie przelewu i skróci czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony.

Mamy świadomość, że chcieliby Państwo uzyskać informacje w jak najszybszym czasie dlatego staramy się odpowiadać w maksymalnie 24 godziny.

Cennik podstawowy

Wstępna analiza €49

Wstępna analiza wniosku bez żadnych zobowiązań.

Umowa trzymiesięczna €560

Zawarcie umowy na trzy miesiące z możliwością rozłożenia na raty bez dodatkowych kosztów po otrzymaniu lokalu lub rezygnacji z oferty.

Możliwość przedłużenia umowy 

W przypadku chęci poszukiwania kolejnych lokali po upływie trzech miesięcy każdy kolejny miesiąc naszej pracy w stałej niskiej cenie €140 nawet, gdy rezygnujesz z ofert lokali.