Pierwszym krokiem rozpoczęcia z nami współpracy jest dokonanie rejestracji w celu wstępnej analizy sprawy i dokonanie płatności za nią w wysokości €39 na numer konta Bank ING PL 27 1050 1445 1000 0097 6659 3454 SWIFT CODE: INGBPLPW w tytule wpisując imię i nazwisko kandydata. Po otrzymaniu zgłoszenia poprosimy Państwa o odpowiedź na kilka pytań co pozwoli na sprecyzowanie wymagań co do lokalu, opis sytuacji osobistej i rodzinnej. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi postaramy się sprecyzować możliwy czas oczekiwania i wskażemy co można poprawić w celu uzyskania lepszego rezultatu. Gotową propozycję współpracy przeważnie przesyłamy jeszcze tego samego lub następnego dnia. 

Zgłaszając się o pomoc w znalezieniu mieszkania spółdzielczego do jakiejkolwiek firmy należy pamiętać, że to nie magiczne umieszczenie na pierwszym miejscu listy, a przeważnie złożony i pracochłonny proces obarczony ryzykiem, bo żadna firma nie jest w stanie poprawić poprawić parametrów danej osoby, które to mają wpływ na szybkość i ogólną możliwość otrzymania takiego lokalu. Starać o taki lokal można się również na własną rękę z lepszym lub gorszym skutkiem, ale czasami warto postawić na doświadczenie innych w danej dziedzinie.

Zarejestruj się i przekonaj co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Formularz rejestracyjny poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Po dokonaniu rejestracji w celu otwarcia wniosku konieczne jest dokonanie wpłaty w wysokości €39. Na rachunek

Sena
Bank ING
PL 27 1050 1445 1000 0097 6659 3454
SWIFT CODE: INGBPLPW
.

W tytule przelewu należy zamieścić imię i nazwisko kandydata.

Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Państwem celem dokończenia wniosku.

Dla przyspieszenia procesu mogą Państwo przesłać potwierdzenie wpłaty, a my po jego otrzymaniu rozpoczniemy czynności przygotowawcze, co pozwoli oszczędzić nawet do dwóch dni oczekiwania na zaksięgowanie przelewu i skróci czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony.

Mamy świadomość, że chcieliby Państwo uzyskać informacje w jak najszybszym czasie dlatego staramy się odpowiadać tego samego dnia.

Cennik podstawowy

analiza Sytuacji klienta €39

Wstępna analiza wniosku i przygotowanie warunków współpracy bez żadnych zobowiązań.

Umowa trzymiesięczna €640

Płatność rozłożona jest na 3 comiesięczne wpłaty. Brak dodatkowych kosztów po otrzymaniu lokalu lub rezygnacji z oferty.

Możliwość przedłużenia umowy 

W przypadku chęci poszukiwania kolejnych lokali po upływie trzech miesięcy, każdy kolejny miesiąc naszej pracy w stałej cenie €140 nawet, gdy rezygnujesz z ofert lokali.