Pierwszym krokiem rozpoczęcia z nami współpracy jest dokonanie rejestracji w celu wstępnej analizy sprawy i dokonanie płatności za nią w wysokości €40 na rachunek ALIOR BANK. SENA. PL92249000050000460048647374 SWIFT CODE: ALBPPLPW w tytule wpisując imię i nazwisko kandydata. Po otrzymaniu zgłoszenia poprosimy Państwa o sprecyzowanie swoich wymagań co do lokalu, opis sytuacji osobistej i rodzinnej, wówczas prześlemy dokumentację w celu zapoznania się z warunkami umowy i kosztami naszej pracy.

 Sprawy prowadzone są przez firmę znajdującą się w Polsce co pozwoliło nam obniżyć koszty dla naszych klientów o prawię połowę. W ten sposób pierwszy koszt rejestracji z €80 został obniżony, aż do €40, a wpłata dokonywana za pierwszy okres, która wynosiła €320 obecnie wynosi tylko €230. Zamiana pracy stacjonarnej na zdalną ostatecznie umożliwiła obniżkę opłaty miesięcznej do €110. W efekcie w przypadku otrzymania odpowiedniej oferty w ciągu pierwszego miesiąca naszej pracy to tylko 270€ już razem z kosztami rejestracji. Zarejestruj się i przekonaj co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Formularz rejestracyjny poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Po dokonaniu rejestracji w celu otwarcia wniosku prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości €40 na numer rachunku:

ALIOR BANK. SENA. PL92249000050000460048647374
SWIFT CODE: ALBPPLPW
 - w tytule wpisując imię i nazwisko.

Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Państwem celem dokończenia wniosku.

Dla przyspieszenia procesu mogą Państwo przesłać potwierdzenie wpłaty, a my po jego otrzymaniu rozpoczniemy czynności przygotowawcze, co pozwoli oszczędzić nawet do dwóch dni oczekiwania na zaksięgowanie przelewu i skróci czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony.

Mamy świadomość, że chcieliby Państwo uzyskać informacje w jak najszybszym czasie dlatego staramy się odpowiadać w maksymalnie 24 godziny.