Mieszkania spółdzielcze w Holandii

 Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w uzyskaniu mieszkań ze spółdzielni mieszkaniowych i przez ostatnie 8 lat obsłużyliśmy kilkaset osób, które otrzymały swoje mieszkania.

Oferta dotyczy mieszkań socjalnych do kwoty czynszu €808,06, do której przysługuje dodatek mieszkaniowy huurtoeslag i mieszkań powyżej kwoty €808,06 z wolnego rynku (dane na rok 2023).

Pracujemy na terenie całej Holandii i wykonywaliśmy zlecenia w każdej holenderskiej prowincji.

Osoba starająca się o lokal socjalny, lub z wolnego rynku musi być zameldowana na terenie Holandii i posiadać źródło dochodu z pracy, zasiłku, lub renty. Jeżeli masz pytania odnośnie procedury skontaktuj się z nami info@grupasena.pl. Natomiast jeżeli jesteś zainteresowany współpracą możesz przesłać swoje zgłoszenie w zakładce "rejestracja"

Zgłaszając się o pomoc w znalezieniu mieszkania spółdzielczego do jakiejkolwiek firmy należy pamiętać, że to przeważnie złożony i pracochłonny proces obarczony ryzykiem, bo żadna firma nie jest w stanie poprawić parametrów danej osoby, które to mają wpływ na szybkość i ogólną możliwość otrzymania takiego lokalu. Starać o taki lokal można się również na własną rękę z lepszym lub gorszym skutkiem, ale czasami warto postawić na doświadczenie innych w danej dziedzinie.

Koszty uzależnione są od czasu pracy nad danym wnioskiem, a dla spraw trwających do 3 miesięcy, jest to niezmiennie €640, płatne w trzech miesięcznych ratach.  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie mieszkań ze spółdzielni mieszkaniowych i chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania.


" Skontaktuj się z nami i przekonaj co możemy dla Ciebie zrobić."